Zadavatelem microsite je firma Obec KraselovKnihovna Kraselov

Obyvatelé obce Kraselov mohou využívat služeb knihovny, kde si mohou nejen knihy a časopisy vypůjčit, ale také je zde k dispozici veřejný internet.Obec Kraselov umožňuje obyvatelům v rámci svých služeb využití místní knihovny. Knihovna je umístěna v prostoru budovy Obecního úřadu a její otevírací doba je pravidelně každé pondělí v odpolední době mezi 17, 00 - 18, 00 hodinou.

Knihovna Kraselov má k dispozici 1129 knih a časopisů nejrůznějších žánrů od odborného čtení po knihy pro děti. Dále knihovna spolupracuje s knihovnami okolních obcí při výměně dalších 175 knih a členům je k dispozici zdarma i veřejný internet.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obecní úřad Kraselov

Obecní úřad Kraselov

Obecní úřad Kraselov poskytuje svým občanům v úředních hodinách a prostřednictvím internetu důležité informace o dění v obci a okolí.


Obec Kraselov v Šumavském podhůří s turisticky zajímavým místem Boží kameny

Obec Kraselov v Šumavském podhůří s turisticky zajímavým místem Boží kameny

Obec Kraselov a osady se rozléhají v Šumavském podhůří v okrese Strakonice. Nachází se zde spousta turistických zajímavostí jako Boží kameny, Mladonické vrchy, kostel a tvrz.


Kraselov, okres Strakonice

Kraselov, okres Strakonice

Obec Kraselov se nachází v malebné krajině v Šumavském podhůří v okrese Strakonice a zve své návštěvníky k výletům do okolí a návštěvě nedalekých památek.


Obec Kraselov,  jižní Čechy, okres Strakonice, turistika, cykloturistika

Obec Kraselov, jižní Čechy, okres Strakonice, turistika, cykloturistika

Chystáte se na dovolenou do jižních Čech? Hledáte ideální místo pro odpočinek, turistiku a cykloturistiku v okrese Strakonice? Zavítejte do obce Kraselov v malebném podhůří Šumavy.
>
>