Zadavatelem microsite je firma HRAVAG s.r.o. Mytí budov a panelů PrahaMytí fasád technologií PuraQleen – bez fleků a skvrn až do výšky 20 metrů

Mytí fasád budov hal, logistických center, nákupních objektů i kancelářských budov technologií PuraQleen pomocí demineralizované vody nabízí společnost HRAVAG s.r.o. z Prahy.Obtížné mytí vysokých budov nebo jejich neefektivní mytí se zanecháním nevzhledných skvrn a fleků vyřeší společnost HRAVAG s.r.o. z Prahy, která nabízí mytí fasád pomocí technologie PuraQleen.

K mytí fasád kancelářských budov, nákupních center, logistických i výrobních hal využívá technologie PuraQleen demineralizovanou vodu pro garanci výsledku bez šmouh. Mytí je rychlé a efektivní a je možné ho realizovat až do výšky 20 metrů ze země bez nutnosti stavět lešení.

Pokud řešíte problém, jak očistit plášť budovy nebo fasádu domu, kontaktujte společnost HRAVAG s.r.o. a žádejte její služby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mytí fotovoltaických - solárních panelů – zachování 100% výkonu

Mytí fotovoltaických - solárních panelů – zachování 100% výkonu

Společnost HRAVAG s.r.o. z Prahy nabízí mytí fotovoltaických – solárních panelů pomocí demineralizované vody s cílem zachovat jejich 100% výkon.
>
>