Zadavatelem microsite je firma HRAVAG s.r.o. Mytí budov a panelů PrahaMytí fotovoltaických - solárních panelů – zachování 100% výkonu

Společnost HRAVAG s.r.o. z Prahy nabízí mytí fotovoltaických – solárních panelů pomocí demineralizované vody s cílem zachovat jejich 100% výkon.Fotovoltaické – solární panely ztrácení vlivem nečistit usazených na jejich aktivní ploše svůj výkon a to až 12% za rok.

Jednoduché řešení nabízí společnost HRAVAG s.r.o. se sídlem v Praze, která pomocí demineralizované vody šetrně očistí povrch panelu od pylu, prachu a špíny.

Mytí solárních panelů pomocí mopu nebo tlakové vody nepřináší požadovaný výsledek a hrozí poškrábání povrchu panelu. Technologie PURAQLEEN kterou společnost HRAVAG s.r.o. k mytí využívá, je speciálně navržena k mytí povrchu fotovoltaických panelů je šetrná a zaručí nejen navrácení plného výkonu panelu, ale také antistatické ošetření povrchu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mytí fasád technologií PuraQleen – bez fleků a skvrn až do výšky 20 metrů

Mytí fasád technologií PuraQleen – bez fleků a skvrn až do výšky 20 metrů

Mytí fasád budov hal, logistických center, nákupních objektů i kancelářských budov technologií PuraQleen pomocí demineralizované vody nabízí společnost HRAVAG s.r.o. z Prahy.