DEKRA CZ a.s.

Management bezpečnosti informací - certifikace dle ISO 27001 s mezinárodní platnostíZadavatelem microsite je firma DEKRA CZ a.s.Bezpečnostní listy pro chemické látky - nové, aktualizace, překlady

Služby v oblasti vytváření, překladů a aktualizací bezpečnostních listů pro chemické látky nabízí společnost DEKRA CZ a.s. se zastoupením v Praze.Mezinárodní společnost DEKRA CZ a.s. se zastoupením v Praze nabízí své zkušenosti a služby v oblasti vyhotovení listů pro chemické látky, jejich aktualizace a překlady s možností expresního zpracování již do 24 hodin.

Bezpečnostní listy z receptur a bezpečnostních listů surovin vytváříme pro sortiment chemických směsí a předmětů, detergentů, biocidů nebo kosmetických přípravků také v cizojazyčné verzi, nejčastěji ve slovenštině, angličtině, němčině, polštině, italštině, francouzštině a mnoha dalších jazycích.

Pro vyhotovení bezpečnostních listů chemických látek do 24 hodin kontaktujte společnost DEKRA CZ a.s.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


ADRem – software s elektronickou podobou dohody ADR

ADRem – software s elektronickou podobou dohody ADR

SW ADRem vytvořený společností DEKRA CZ a.s. usnadňuje práci s dohodou ADR. Je interaktivní, názorný a přehledný a jeho ovládání je velice intuitivní.
>
>