Zadavatelem microsite je firma STAVOFLOS s.r.o.Nové byty do OV - vyhledávaná lokalita v Bystřici nad Pernštejnem

Nové byty do osobního vlastnictví v rámci komplexu Residence Forota v Bystřici nad Pernštejnem. Lokalita na Rovinkách, ideální místo k bydlení, skvělá občanská vybavenost a dopravní dostupnost.Uvažujete o koupi vlastního bytu v Bystřici nad Pernštejnem? Vsaďte si na oblíbenou a vysoce vyhledávanou lokalitu na Rovinkách, v komplexu Residence Forota v Bystřici nad Pernštejnem.

Splňte si své sny o komfortním bydlení v útulném slunném bytě. Do našich bytů se jistě zamilujete. Splňují jak funkční, tak estetické nároky na bydlení a zároveň také nároky na nízké provozní náklady.

Bytový komplex, který tvoří harmonický celek, nabízí k prodeji byty o dispozicích od 1+kk po 4+kk v bytových domech o čtyřech nadzemních podlažích. Dostupnost bytů je zajištěna bezbariérovým výtahem. Ke každému bytu náleží sklad, balkón či terasa. Součástí společných prostor je kolárna/kočárkárna.

Více informací ohledně dispozic jednotlivých bytů, vybavení a cen naleznete na našich webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komfortní byty na Vysočině – nové bytové domy

Komfortní byty na Vysočině – nové bytové domy

Komfortní bydlení na Vysočině v nových bytových domech s byty do osobního vlastnictví v nově budovaném komplexu Rezidence Forota v Bystřici nad Pernštejnem.


Bydlete ve vlastním bytě – byty do OV v novém bytovém domě k prodeji

Bydlete ve vlastním bytě – byty do OV v novém bytovém domě k prodeji

Bydlení v nově postaveném bytovém domě – opatřete si některý z nových bytů do osobního vlastnictví v nově vybudovaném bytovém komplexu Rezidence FOROTA.


Byty 1+kk až 4+kk do osobního vlastnictví k nastěhování

Byty 1+kk až 4+kk do osobního vlastnictví k nastěhování

Komfortní a harmonické bydlení v bytovém domě Rezidence Forota v Bystřici nad Pernštejnem. Nové byty o výměrách 1+kk až 4+kk ihned k nastěhování.
>
>