Microsite byla vložena dne:20.02.2019
ID microsite: 140275, počet zhlédnutí:  15
Zadavatelem microsite je firma

J.N.Nova - spol. s r.o.

Správa nemovitostí, zakládání SVJ, transformace BD na SVJ, realitní služby i poradenství

Komplexní služby v oblasti správy nemovitostí Vám poskytne firma J.N.Nova - spol. s r.o. z Prahy 7 Holešovice. S maximální péčí se postaráme o Vaší nemovitost, administrativní či komerční budovu.

Správa nemovitostí v okolí PrahyZakládání SVJ, transformace BD na SVJ, J.N.Nova - spol. s r.o.Profesionální ekonomické i právní poradenství

Hledáte společnost, která by se postarala o veškeré náležitosti související se správou a provozem Vaší nemovitosti, případně administrativní či komerční budovy? J.N.Nova - spol. s r.o. je společnost sídlící na Praze 7 Holešovice, která se již dlouhá léta aktivně zabývá kompletní správou budov, jež nejčastěji spadají pod společenství vlastníků, bytových družstev či fyzických i právnických osob. Z našich činností se primárně zaměřujeme na správu kotelen, výtahů i strojoven. Dále poskytujeme realitní služby, poradenství a snažíme se o maximální regeneraci Vašich panelových domů. Našim zákazníkům zajišťujeme řadu nadstandardních služeb, jako je zakládání SVJ či transformace z BD na SVJ. Důležitou součástí našich služeb tvoří profesionální ekonomické i právní poradenství.

S námi bude Vaše nemovitost v těch správných rukou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY