Zadavatelem microsite je firma Silesia WM s.r.o.Mobilní kluziště představuje vhodné využití rovné plochy i v zimě – prodej a pronájem

Prodej i pronájem mobilních kluzišť zajišťuje společnost Silesia WM s.r.o., která se dále zaměřuje na vybavení zimních stadionů - mantinely, rolby na úpravu ledu N-ICE.Přemýšlíte jak nejlépe využít rovnou plochu, která je jinak v zimě nepoužívaná? Hledáte prodejce vybavení zimních stadionů? Pak se rozhodně obraťte na společnost Silesia WM s.r.o., která Vám poskytne k pronájmu nebo k prodeji mobilní kluziště eMKa.

Mobilní kluziště eMKa Vám umožní naplno využít rovné plochy i bez zastřešení po celý rok.

Instalace kluziště eMKa je velmi jednoduchá a efektivní. Nainstaluje se na libovolnou rovnou plochu, která se jinak v zimních měsících nevyužívá. Skvěle poslouží například tenisové kurty, volejbalové hřiště nebo asfaltové či jinak zpevněné plochy. Ale je možné kluziště postavit i na travnatém terénu, pokud bude předem vyrovnán pískem a zbaven drnů.

Kluziště nepoškozuje ušlechtilé povrchy, naopak může sloužit jako ochrana před poškozením nevhodným využitím terénu pod sněhem.

Na našem E-shopu si můžete zakoupit i mantinely a rolby na úpravu ledu N-ICE. Poskytujeme i záruční a pozáruční servis

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dodávka a prodej mantinelů RAITA a dalšího vybavení pro zimní a multifunkční stadióny

Dodávka a prodej mantinelů RAITA a dalšího vybavení pro zimní a multifunkční stadióny

Pro zimní a multifunkční stadiony vyrábí firma RAITA mantinely a příslušné vybavení. Prodej a dodávku těchto mantinelů poskytuje společnost Silesia WM s.r.o. se sídlem v Ostravě.


Vybavení a zařízení pro zimní stadiony, rolby, mobilní kluziště, mantinely a hokejové branky

Vybavení a zařízení pro zimní stadiony, rolby, mobilní kluziště, mantinely a hokejové branky

Prvotřídní vybavení zimních stadionů včetně roleb na úpravu ledu, brusek bruslí, časomíry, mantinelů a sedaček Vám poskytne společnost Silesia WM s.r.o. z Ostravy.
>
>