Zadavatelem microsite je firma IMI International s.r.o.Pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory a další pneumatické prvky

Výrobou a prodejem pneumatických prvků, jako jsou pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory proporcionální ventily, se zabývá společnost IMI International.IMI international je producentem a prodejcem pneumatických prvků, které zajistí nejvyšší možnou funkci systému stlačeného vzduchu. Našim zákazníkům můžeme poskytnou pneumatické prvky, která poskytují jednoduchá nebo komplexní řešení, a mohou tak být samostatně instalovatelná nebo kombinovatelná.

Náš sortiment zahrnuje:
- produkty na úpravu vzduchu – filtry, maznice, tlakové regulátory, pojistné tlakové ventily, náběhové/vypouštěcí ventily
- pneumatické válce – profilové a svorníkové, kruhové, kompaktní apod.
- tlakové spínače – elektromechanické, elektronické
- proporcionální ventily
- jednostupňová a vícestupňová vakuová čerpadla, přísavky, spínače, měřidla a tlumiče
- šroubení
- trubky a hadice a mnohé další

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Kompletní řadu produktů – komponentů a součástek, které zvyšují výkonnost a produktivitu v průmyslové automatizaci, zakoupíte u společnosti IMI International s.r.o.


Výroba a prodej ventilů – elektromagnetické, pilotní, prachové a motorizované

Výroba a prodej ventilů – elektromagnetické, pilotní, prachové a motorizované

Výrobou a prodejem ventilů ideálních pro zpracovatelský průmysl, jako jsou elektromagnetické, pilotní, prachové a motorizované ventily, se zabývá společnost IMI International s.r.o.
>
>