Zadavatelem microsite je firma IMI International s.r.o.Pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory a další pneumatické prvky

Výrobou a prodejem pneumatických prvků, jako jsou pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory proporcionální ventily, se zabývá společnost IMI International.IMI international je producentem a prodejcem pneumatických prvků, které zajistí nejvyšší možnou funkci systému stlačeného vzduchu. Našim zákazníkům můžeme poskytnou pneumatické prvky, která poskytují jednoduchá nebo komplexní řešení, a mohou tak být samostatně instalovatelná nebo kombinovatelná.

Náš sortiment zahrnuje:
- produkty na úpravu vzduchu – filtry, maznice, tlakové regulátory, pojistné tlakové ventily, náběhové/vypouštěcí ventily
- pneumatické válce – profilové a svorníkové, kruhové, kompaktní apod.
- tlakové spínače – elektromechanické, elektronické
- proporcionální ventily
- jednostupňová a vícestupňová vakuová čerpadla, přísavky, spínače, měřidla a tlumiče
- šroubení
- trubky a hadice a mnohé další

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba a prodej ventilů – elektromagnetické, pilotní, prachové a ...

Výroba a prodej ventilů – elektromagnetické, pilotní, prachové a ...

Výrobou a prodejem ventilů ideálních pro zpracovatelský průmysl, jako jsou elektromagnetické, pilotní, prachové a motorizované ventily, se zabývá společnost IMI International s.r.o.


Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Kompletní řadu produktů – komponentů a součástek, které zvyšují výkonnost a produktivitu v průmyslové automatizaci, zakoupíte u společnosti IMI International s.r.o.


Pístnicové, bezpístnicové elektromechanické lineární válce pro ...

Pístnicové, bezpístnicové elektromechanické lineární válce pro ...

Pístnicové, bezpístnicové elektromechanické lineární válce pro průmyslové aplikace zajišťuje společnost IMI International s.r.o. Pro vaše příslušné použití má ucelené řešení elektrických válců.