Zadavatelem microsite je firma ATRO - BETON, spol. s r. o.Krmné žlaby pro prasata a skot Klatovy

Společnost ATRO-BETON spol. s.r.o. z Klatov vyrábí krmné žlaby pro prasata a skot, které garantují dlouhou životnost, chuťovou neutralitu a odolnost proti kyselině mléčné.Velkokapacitní chovy i drobní chovatelé dbající na dobrý zdravotní stav svých zvířat jistě ocení kvalitu polymerbetonových krmných žlabů, které vyrábí a na trh dodává společnost ATRO-BETON spol. s.r.o. Klatov.

Krmné žlaby tvarově uzpůsobené fysiologickým požadavkům skotu a prasatům vynikají přesností provedení podle německé licence, chuťovou a pachovou neutralitou a dlouhou životností. Navíc jsou odolné proti nežádoucím vlivům odolné proti nežádoucím vlivům kyselin a zásad.

Ucelenou nabídku tvarů a provedení krmných žlabů pro prasata a skot včetně rozměrů naleznete na stránkách společnosti ATRO-BETON spol. s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Betonové stájové rošty pro prasata, skot, výroba dle norem EU

Betonové stájové rošty pro prasata, skot, výroba dle norem EU

Betonové stájové rošty pro prasata, selata, skot i telata, přejezdové, pogumované, různých velikostí vyrábí dle norem EU společnost ATRO - BETON, spol. s r.o.


Betonové ohradníky pro prasata od firmy ATRO - BETON, spol. s r. o. , Klatovy

Betonové ohradníky pro prasata od firmy ATRO - BETON, spol. s r. o. , Klatovy

Betonové ohradníky pro prasata od naší firmy ATRO - BETON, spol. s r. o. jsou tou správnou volbou pro kvalitní stájové vybavení. Jejich předností je cenová nenáročnost a vysoká trvanlivost. Kvalitní betonové ohradníky pro ustájení ...
>
>