Zadavatelem microsite je firma Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav – 6. nejlepší v celé ČR

Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav se všeobecným zaměřením připravuje své studenty pro úspěšné absolvování zkoušek na vysoké školy.Hledáte pro své dítě školu všeobecného zaměření, která má vysoké procento přijatých studentů na tuzemské i zahraniční vysoké školy? Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav je šesté nejlépe hodnocené gymnázium v celé České republice.

Vynikajících výsledků dosahujeme individuálním přístupem ke vzdělávání studentů a široké nabídce volitelných předmětů ve vyšších ročnících. Žákům jsou k dispozici kmenové i odborné učebny, laboratoře, moderní vybavením, hřiště i odpočinková zóna.

Zaujala Vám možnost studia na osmiletém Gymnáziu Mladá Boleslav? Pak se neváhejte přijít podívat na dny otevřených dveří.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Gymnázium Mladá Boleslav, kvalitní příprava na vysokou školu ve Středočeském kraji

Gymnázium Mladá Boleslav, kvalitní příprava na vysokou školu ve Středočeském kraji

Vysoké procento přijatých absolventů na vysokou školu, skvělé výsledky ve srovnávacích testech i příjemné prostředí pro vyrovnaný rozvoj osobnosti svým studentům zajišťuje Gymnázium Mladá Boleslav.
>
>