Zadavatelem microsite je firma UNIBAL s.r.o.Obalové materiály Stericlin

Společnost Unibal s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích nabízí kompletní sortiment obalových materiálů dodavatele Stericlin pro použití ve všech oblastech zdravotnictví.Obalový materiál pro všechny oblasti zdravotnictví od dodavatelské firmy Stericlin nabízí prostřednictvím svého eshopu za výhodné ceny společnost Unibal s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích.

Kompletní sortiment obalového materiálu Stericlin zahrnuje papírové sáčky v mnoha velikostech balené v kartonech, PE pytle a roušky a kombinované obaly, jakými jsou například ploché role a sáčky, skládané role nebo sáčky a skládané role Tyvek.

Kompletní sortiment a detailní popis obalového matriálu pro zdravotnictví společnost Unibal s.r.o. naleznete u společnosti Unibal s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ochranné obaly Cover bag

Ochranné obaly Cover bag

Ochranné obaly Cover bag pro nejrůznější odvětví zdravotnictví nabízí za výhodné ceny v balení po kartonech společnost Unibal s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích.


Sterilizace ve zdravotnictví

Sterilizace ve zdravotnictví

Komplexní nabídku speciálních výrobků určených pro sterilizaci ve zdravotnictví nabízí společnost Unibal s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích.
>
>
>