Zadavatelem microsite je firma Obec KraselovKraselov, okres Strakonice

Obec Kraselov se nachází v malebné krajině v Šumavském podhůří v okrese Strakonice a zve své návštěvníky k výletům do okolí a návštěvě nedalekých památek.Pokud budete na Vaší dovolené projíždět malebnou krajinu Šumavského podhůří, nezapomeňte navštívit obec Kraselov v okrese Strakonice.

Obec Kraselov poskytuje svým občanům klidný a příjemný život se všemi výhodami bydlení na venkově, s možností kulturního vyžití i dostatku pracovních příležitostí. Návštěvníkům pak nabízí nespočet výletů po okolní krajině, návštěvu místního kostela sv. Vavřince a sv. Anny, „Božích“ kamenů, Mladoňovického vrchu nebo místního zámečku.

Pokud Vás obec Kraselov zaujala, neváhejte si prostudovat webové stránky pro více informací o tomto krásném místě v Šumavském podhůří.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Knihovna Kraselov

Knihovna Kraselov

Obyvatelé obce Kraselov mohou využívat služeb knihovny, kde si mohou nejen knihy a časopisy vypůjčit, ale také je zde k dispozici veřejný internet.


Obec Kraselov v Šumavském podhůří s turisticky zajímavým místem Boží kameny

Obec Kraselov v Šumavském podhůří s turisticky zajímavým místem Boží kameny

Obec Kraselov a osady se rozléhají v Šumavském podhůří v okrese Strakonice. Nachází se zde spousta turistických zajímavostí jako Boží kameny, Mladonické vrchy, kostel a tvrz.


Obecní úřad Kraselov

Obecní úřad Kraselov

Obecní úřad Kraselov poskytuje svým občanům v úředních hodinách a prostřednictvím internetu důležité informace o dění v obci a okolí.


Obec Kraselov,  jižní Čechy, okres Strakonice, turistika, cykloturistika

Obec Kraselov, jižní Čechy, okres Strakonice, turistika, cykloturistika

Chystáte se na dovolenou do jižních Čech? Hledáte ideální místo pro odpočinek, turistiku a cykloturistiku v okrese Strakonice? Zavítejte do obce Kraselov v malebném podhůří Šumavy.
>
>