Microsite byla vložena dne:05.02.2019
ID microsite: 139195, počet zhlédnutí:  28
Zadavatelem microsite je firma

CNS - Industry s.r.o.

Přesné obrábění strojních dílů na NC a CNC strojích, kovoobrábění

Kovoobrábění, přesné obrábění kovových a plastových strojních dílů na NC a CNC strojích, přípravu, výrobu, montáž strojních celků realizuje společnost CNS - Industry s.r.o.

CNS - Industry s.r.o., Chomutov, přesné obrábění kovových a plastových strojních dílůCNS - Industry s.r.o., Chomutov, kovoobrábění na CNC strojích, frézách, bruskáchCNS - Industry s.r.o., Chomutov, technická příprava, výroba, montáž strojních součástek z kovů a plastů

Potřebujete vyrobit precizní strojní součástku? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost CNS - Industry s.r.o., sídlící v Chomutově s provozovnou i na Slovensku ve městě Snina. Jsme specialisti na přesné obrábění strojních dílů z kovů i platů na CNC a NC strojích. Zajišťujeme vše od technologické přípravy, tvorby modelů, přes realizaci, povrchovou úpravu, po dopravu a montáž celků. Kovoobrábění realizujeme na CNC i na klasických strojích, frézách, soustruzích, bruskách, vyvrtávačkách. Provádíme jak kusovou, tak i malosériovou výrobu částí pro tuzemskou i zahraniční klientelu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kovoobrábění, CNC obrábění součástek z kovů i plastů, povrchová úprava materiálů, výroba

Kovoobrábění, CNC obrábění součástek z kovů i plastů, povrchová úprava ...

Vysoce odborné obrábění kovů i výrobu programů na míru daného stroje poskytuje společnost CNS - Industry s.r.o. z Chomutova. Poskytujeme špičkové tepelné zpracování s maximální přesností.

CNS - Industry s.r.o.