Zadavatelem microsite je firma ALDA Opava s.r.o.Automatické sekačky na trávu – robotické stroje s vysokou výkonností a snadnou instalací pro více času pro Vás

U společnosti ALDA Opava s. r. o. naleznete výkonné automatické sekačky, které se postarají o perfektně vypadající trávník bez Vaší pomoci. Robotická sekačka je pouze dalším pomocníkem pro Váš dům.Přáli už jste si někdy aby se o sekání trávy na Vaší zahradě postaral někdo jiný a Vy si tak zatím mohli užívat ušetřený čas třeba příjemným poleháváním na slunci?
Díky snadnému naprogramování robotických sekaček značky Husqvarna, Gardena nebo McCulloch Vám Vaše přání pomůžeme splnit.

U společnosti ALDA Opava s. r. o. naleznete nejnovější technologie robotů na zahradu a můžete si tak pořídit inovativní, vysoce výkonnou robotickou sekačku, která zvládne údržbu Vašeho trávníku za Vás.

Charakteristické vlastnosti a výhody robotických sekaček McCULLOCH:

- sekačky lze používat pro komerční soukromé účely
- sekačky snáší i sekání v kopci se sklonem 70 stupňů
- jedná se o snadnou manipulaci a instalaci stroje
- díky snadnému ohraničení pozemku si poradí si se všemi tvary zahrad
V nabídce naleznete 2 modely sekaček této značky (do 600 m? nebo 1000 m?) ROB R600/R1000

Robotické sekačky Husqvarna Automower® s kapacitou sečení 600, 1000, 1500 nebo 1600 m?
Pokud hledáte spolehlivost, komfort a výkon tyto automatická sekačky na trávu jsou tou nejlepší volbou pro péči o trávník okolo Vašeho domu.

Stroje zvládají svahy se sklonem do 40 % a spolehnout se také můžete na snadnou instalaci, údržbu a ovládání, díky čemuž si volné chvíle bude moct naplánovat dle Vašich představ a nikdo z rodiny se už nebude muset potit u hlasitého stroje.

Roboty pomocníky už v dnešní době máme všichni téměř všude. Ať už se jedná o mixéry v kuchyni, pračku v koupelně, televizi a jiné přístroje v obýváku nebo automatické vysavače v pokoji, všechny tyto přístroje nám usnadňují práci v domě.

Spolehněte se na robotické sekačky značky Husqvarna, Gardena nebo McCulloch a připravte se na perfektní vzhled našich zahrad.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Půjčovna nakladačů - minirýpadla a minidumpery, kvalitní stroje, která Vám pomůžou při práci na stavbě nebo zahradě

Půjčovna nakladačů - minirýpadla a minidumpery, kvalitní stroje, která Vám pomůžou při práci na stavbě nebo zahradě

Minirýpadla a minidumpery k zapůjčení v Opavě na Těšínské ulici ve firmě ALDA Opava s. r. o.. Ideální pomocníci nejen na stavbu, ale i pro úpravu Vaší zahrady bez zbytečné námahy a dřiny.


Robotické sekačky Automower® - automatické roboty, výkonné sekačky i pro velké trávníky

Robotické sekačky Automower® - automatické roboty, výkonné sekačky i pro velké trávníky

Přijďte si zakoupit výkonnou, efektivní a bezkonkurenční robotickou sekačku Husqvarna Automower® ke společnosti ALDA Opava s. r. o.. Tyto výkonné sekačky jsou vhodné i pro velké plochy a trávníky.


Pily, křovinořezy a foukače Husqvarna –zahradní technika, která Vám zpříjemní a usnadní práci

Pily, křovinořezy a foukače Husqvarna –zahradní technika, která Vám zpříjemní a usnadní práci

Společnost ALDA Opava, je autorizovaným prodejcem značky Husqvarna. Firma se zabývá zahradní, lesní a komunální technikou a představuje kvalitní pily, křovinořezy, foukače a specializovaný servis.


Půjčovna hutnící a vibrační techniky Opava

Půjčovna hutnící a vibrační techniky Opava

ALDA Opava s. r. o. je precizní a spolehlivá společnost v Opavě, která poskytuje půjčovnu hutnící a vibrační techniky.
>
>