Microsite byla vložena dne:04.02.2019
ID microsite: 139185, počet zhlédnutí:  21

Restaurace Havelská Koruna Praha, tradiční česká kuchyně s kvalitním točeným pivem, rychlé občerstvení

Ryze českou kuchyni s pestrým výběrem jídel a chutným českým pivem Vám ochotně připraví a naservíruje HAVELSKÁ KORUNA, s.r.o. Restaurace Havelská Koruna z Prahy 1.

Restaurace Havelská Koruna Praha, jídlo z těch nejkvalitnějších surovinTradiční česká kuchyně s pestrým výběrem jídelKvalitní točené pivo, rychlé občerstvení v centru Prahy

Přijďte ochutnat pravou českou kuchyni umocněnou příjemným prostředím a milým personálem, navštivte tradiční restauraci a rychlé občerstvení v jednom HAVELSKÁ KORUNA, s.r.o. Restaurace Havelská Koruna.

Patříte mezi milovníky pravé české gastronomie? V tom případě by Vašim chuťovým buňkám neměla uniknout restaurace HAVELSKÁ KORUNA, s.r.o. Restaurace Havelská Koruna ležící v samotném srdci české metropole. Za rozumnou cenu a zlomek času si zde pochutnáte na typicky českém jídle, které je připravováno z těch nejkvalitnějších surovin těmi nejlepšími kuchaři. K dobrému jídlu si navíc můžete objednat kvalitní točené pivo, které Vám ve vteřině naservíruje náš zkušený personál. Najezte se kvalitně, rychle a za rozumnou cenu, navštivte nás na Praze 1.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY