Zadavatelem microsite je firma IMI International s.r.o.Výroba a prodej ventilů – elektromagnetické, pilotní, prachové a motorizované

Výrobou a prodejem ventilů ideálních pro zpracovatelský průmysl, jako jsou elektromagnetické, pilotní, prachové a motorizované ventily, se zabývá společnost IMI International s.r.o.Společnost IMI International je producentem a také prodejcem ucelené řady ventilů značky IMI Buschjost. Tyto ventily jsou ideální pro použití ve zpracovatelském průmyslu. Naše technologie procesních ventilů je navíc vhodným řešením pro více médií, jako jsou kapalná a plynná média. Naše ventily navíc najdou uplatnění jak v automobilovém průmyslu, tak i v oblasti výroby elektrické energie nebo ochrany životního prostředí.

Řada IMI Buschjost zahrnuje tyto ventily:
- elektromagnetické ventily bez diferenčního tlaku (nepřímé)
- elektromagnetické ventily s diferenčním tlakem (přímé)
- elektromagnetické ventily s nuceným zdvihem
- prachové ventily
- motorizované ventily
- pilotní ventily se šikmým vřetenem

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pístnicové, bezpístnicové elektromechanické lineární válce pro ...

Pístnicové, bezpístnicové elektromechanické lineární válce pro ...

Pístnicové, bezpístnicové elektromechanické lineární válce pro průmyslové aplikace zajišťuje společnost IMI International s.r.o. Pro vaše příslušné použití má ucelené řešení elektrických válců.


Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Průmyslová automatizace – komponenty a součástky

Kompletní řadu produktů – komponentů a součástek, které zvyšují výkonnost a produktivitu v průmyslové automatizaci, zakoupíte u společnosti IMI International s.r.o.


Pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory a další pneumatické prvky

Pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory a další pneumatické prvky

Výrobou a prodejem pneumatických prvků, jako jsou pneumatické pohony, vysokotlaké regulátory proporcionální ventily, se zabývá společnost IMI International.