Zadavatelem microsite je firma Greif Czech Republic a.s.Výroba a prodej sudů Ústí nad Labem – bezpečná doprava a skladování

Výrobu a prodej sudů pro bezpečnou dopravu a skladování výrobků petrochemického, farmaceutického i potravinářského průmyslu nabízí společnost Greif Czech Republic a.s. z Ústí nad Labem.Bezpečnou přepravu a skladování produktů výroby mnoha odvětví průmyslu od petrochemického po potravinářský zajistí sudy, které vyrábí a prodává společnost Greif Czech Republic a.s. z Ústí nad Labem.

Při výrobě sudů jsou dodrženy veškeré předpisy, sudy splňují s rezervou i ty nejpřísnější normy a jsou před uvedením do prodeje řádně kontrolovány. V nabídce naleznete konické nebo válcové sudy s odnímatelným víkem, ISO sudy s odnímatelným víkem, sudy pro asfalty a živice nebo sudy se šroubovými uzávěry.

Veškeré podrobnosti o výrobě sudů a jejich technické specifikace sudů naleznete na stránkách společnosti společnost Greif Czech Republic a.s.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sudy pro skladování a přepravu nebezpečného zboží pro petrochemický a chemický průmysl

Sudy pro skladování a přepravu nebezpečného zboží pro petrochemický a chemický průmysl

Ocelové sudy vyrobené lisováním nebo stříháním polotovarů zhotovuje společnost Greif Czech Republic a.s. z Ústí nad Labem. Používáme moderní technologie šetrné k životnímu prostředí.


Ocelové sudy, kovové obaly pro pevné, kapalné i sypké látky, výroba

Ocelové sudy, kovové obaly pro pevné, kapalné i sypké látky, výroba

Ocelové sudy s odnímatelným či šroubovacím víkem pro přepravu a skladování pevných, kapalných i sypkých látek vyrábí společnost Greif Czech Republic a.s., se sídlem v Ústí nad Labem.