Zadavatelem microsite je firma VKUS, výrobní oděvní družstvo KlatovyPyžama, noční košile, zástěry

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy nabízí šití kvalitních pánských pyžam, dámských nočních košil a zástěr především pro nemocnice nebo domovy seniorů.Mezi nabízené produkty výrobního oděvního družstva VKUS z Klatov patří oblíbená řada kvalitních pánských pyžam v letní a zimní variantě ve běžných i nadměrných velikostech, dámské noční košile klasického střihu a praktické zástěry provazovací a propínací zástěry nebo dětské zástěrky.

Sortiment pyžam, nočních košil a zástěr je vyráběn převážně pro tuzemský trh, stálými zákazníky jsou nemocnice a domovy seniorů.

Podívejte se v případě zájmu na kompletní nabídku pyžam a nočních košil, kterou naleznete na stránkách VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výrobní oděvní družstvo Klatovy

Výrobní oděvní družstvo Klatovy

Šití pracovních oděvů, pyžam, šatů, halen, zástěr, ale také potahů na matrace nebo ortéz pro tuzemský i zahraniční trh je náplní práce výrobního oděvního družstva VKUS Klatovy.


Šití ve mzdě

Šití ve mzdě

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy nabízí svévolné kapacity šití ve mzdě k pro vlastní podnikání tuzemských i zahraničních klientů.
>
>
>