Domovy pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna

Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna nabízí své sociální služby Domov klientům ve věku od 3 do 65 let se všemi stupni mentálního, tělesného i kombinovaného postižení.Domovy pro osoby se zdravotním mentálním, tělesným i kombinovaným postižením jsou součástí sociálních služeb Integrovaného centra pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna a vytvářejí příjemné prostředí a zázemí klientům od 3 do 65 let.

Tato celoroční pobytová sociální služba s kapacitou 90 lůžek pomáhá svým klientům zažívat rodinnou atmosféru, rozvíjet své schopnosti a začlenit se v co největší možné míře do běžného života. Individuální přístup a příjemné zázemí motivují k soběstačnosti a nezávislosti.

Pokud se o službě Domovy pro osoby se zdravotním postižením chcete dozvědět více, neváhejte kontaktovat Integrovaného centra pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Chráněné bydlení v severních Čechách, Horní Poustevna

Chráněné bydlení v severních Čechách, Horní Poustevna

Sociální službu Chráněné bydlení v rodinném domku v Horní Poustevně a v bytech ve Šluknově poskytuje Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna.


Sociální služby, chráněné bydlení a dílny pro osoby zdravotně postižené, okres Děčín

Sociální služby, chráněné bydlení a dílny pro osoby zdravotně postižené, okres Děčín

Sociální služby, chráněné bydlení a sociálně terapeutické dílny pro osoby mentálně i tělesně postižené poskytuje Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna.