Zadavatelem microsite je firma Genetika Ostrava s.r.o.Těhotenský screening – zjištění některých vrozených vad, vyšetření těhotných žen

Vyšetření těhotných žen s chronickými chorobami, hodnocení screeningu vrozených vad - speciální vyšetření krve v rámci prenatální diagnostiky zajišťuje Genetika Ostrava s.r.o.Obáváte se, aby se Vám narodilo zdravé miminko? Jste těhotná a léčíte se na diabetes? Pak se obraťte na společnost Genetika Ostrava s.r.o., která se zaměřuje na komplexní vyšetření těhotných žen a také na konzultace pro budoucí matky nad 35 let.

Vyšetření těhotných žen provádíme v případě, že žena trpí diabetem, epilepsii nebo jinými chronickými chorobami či podstupuje trvalou léčbu. Dále se posuzují rizika léků, infekcí či RTG a dalších vlivů v těhotenství.

Zabýváme se prenatální diagnostikou, která zahrnuje i hodnocení screening. Těhotenský screening umožňuje zjistit zvýšené riziko některých vrozených vad, například Downova syndromu, rozštěpu páteře, rozštěpů břišní stěny.

Screening se provádí v I. trimestru těhotenství a pro doplnění lze provést screening v II. trimestru těhotenství. Více o screeningu se dočtete na našich webových stránkách.

Ne každá špatná hodnota zjištěná při screeningu znamená postižení plodu. Pouze nás to upozorňuje na možné riziko a je potřeba provést další opatření, která vedou k ověření zdraví plodu.

V případě špatných výsledků následují konzultace, odběr plodové vody – amniocentézy, odběr choriových klků (CVS – cílené vyšetření na jeden určitý problém) a pomoc při rozhodnutí o dalším postupu.

Poskytujeme i konzultace u těhotných žen nad 35 let věku, kdy je vyšší riziko Downova syndromu a dalších chromozomových změn, pomáháme s rozhodnutím o CVS nebo amniocentéze. Konzultace pro těhotné ženy s patologickými UZ nálezy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vyšetření v genetické ordinaci – testy na vrozené vady, dědičné onemocnění

Vyšetření v genetické ordinaci – testy na vrozené vady, dědičné onemocnění

Komplexní genetické vyšetření v ordinaci společnosti GENETIKA s.r.o. Ostrava – testy na vrozené vady, dědičné onemocnění, vyšetření partnerů při neplodnosti, onkogenetika, vyšetření těhotných žen.


Vyšetření na poruchy plodnosti a celkově neplodnosti u párů, kteří se pokoušejí o dítě

Vyšetření na poruchy plodnosti a celkově neplodnosti u párů, kteří se pokoušejí o dítě

Vyšetření manželských i partnerských párů na poruchy plodnosti, neplodnosti, při více potratech i před umělým oplodněním provádí společnost Genetika Ostrava s.r.o.
>
>