Zadavatelem microsite je firma INTERKOV spol. s r.o.Kroužkové a pákové mechanismy do pořadačů - výroba

Společnost INTERKOV spol. s r.o. z Benešova nad Ploučnicí se zabývá výrobou kroužkových a pákových mechanismů do pořadačů pro tuzemský a zahraniční trh.Ani v moderní době počítačů se málokterá kancelář, provozovna nebo podnik obejde bez ukládání dokumentů do pořadačů. Aby pořadač mohl plnit svou funkci, je zapotřebí kvalitního a spolehlivého kroužkového nebo pákového mechanismu.

Společnost INTERKOV spol. s r.o. z Benešova nad Ploučnicí se zabývá výrobou a prodejem kroužkových a pákových mechanismů odběratelům nejen v tuzemsku, ale po celé Evropě.

Máte-li zájem o více informací o nabídce a sortimentu kroužkových a pákových mechanismů, neváhejte kontaktovat společnost INTERKOV spol. s r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba pákových mechanismů a příslušenství k pořadačům

Výroba pákových mechanismů a příslušenství k pořadačům

Kvalitní pákové mechanismy do pořadačů včetně příslušenství Vám dodá INTERKOV spol. s r.o., výrobce pákových i kroužkových mechanismů, hřbetních kroužků, nýtů a dalších produktů.


Kvalitní pákové a kroužkové mechanismy do kancelářských pořadačů, ...

Kvalitní pákové a kroužkové mechanismy do kancelářských pořadačů, ...

Firma INTERKOV spol. s r.o. se zabývá výrobou a prodejem pákových a kroužkových mechanismů do kancelářských pořadačů. Široký sortiment pro knihařskou a papírenskou výrobu v Benešově nad Ploučnicí.