Zadavatelem microsite je firma Stavby COMPLET s.r.o.Kominické práce – čištění, revize a kontrola komínu pro všechny druhy paliv

Veškeré kominické práce provedené dle platné vyhlášky – čištění, revize a kontrolu komínu pro všechny druhy paliv provádí společnost Stavby COMPLET s.r.o. v Moravskoslezském kraji.Veškeré kominické práce provádí společnost Stavby COMPLET s.r.o. dle platné Vyhlášky č. 34/2016 Sb., Zákona o požární ochraně a dle ČSN 734201. Čištění, kontroly a revize spalinové cesty provádíme pro všechny druhy paliv v okolí Frýdku - Místku, Ostravy a dalších okresech Moravskoslezského kraje.

Revize spalinové cesty (neboli výchozí, vstupní revize komína): Provádí se při výměně spotřebiče, změně druhu paliva, při úpravě, vložkování a jakémkoliv zásahu do komínu, při požáru komínu, při vzniku trhlin, i podezření na vznik trhlin apod.

Čištění spalinové cesty: Je odstranění pevných látek, usazenin a nečistot ze spalinové cesty.

Kontrola spalinové cesty (neboli periodická, pravidelná kontrola): Provádí se po vyčištění spalinové cesty a posuzuje se, zda je spalinová cesta bezpečná za všech provozních podmínek pro provoz připojeného spotřebiče paliv, zda je zajištěn bezpečný přístup ke spalinové cestě, zda jsou dodrženy bezpečné vzdálenosti spalinové cesty od hořlavých materiálů atd.

Pro zlepšení kvality našich služeb používáme profesionální nářadí a přístroje od firmy Testo, MRU, WOHLER, RodStation apod. Po provedení práce je vystavena zpráva o kontrole a čištění spalinové cesty rovněž s uvedenými závadami, které Vám naši kominíci detailně vysvětlí a navrhnou řešení odstranění uvedené závady.

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni z nejnovějších norem a předpisů, takže u nás máte jistotu, že provedená práce i vystavená zpráva bude vždy platná. U nás máte také možnost hlídání termínů, tzn., že po domluvě si Vás zařadíme do databáze a před uplynutím stanovené doby si telefonicky domluvíme termín dalšího provedení práce, takže Vám odpadne starost se sháněním kominíka.

Dále provádíme i další činnosti jako:
- Měření tahu komínu
- Měření spalin (teploty spalin, CO ve spalinách apod.),
- Měření 4Pa testu
- Prohlídky komínu kamerou
- Výpočet spalin
- Kouřové a tahové zkoušky
- Čištění komínu od dehtu a ostatních nečistot chemickými prostředky a rotačními kartáči
- Vložkování komínu na všechny druhy paliv
- Frézování komínu
- Třísložkové vícevrstvé komíny
- Opravy, bourání, zdění komínu a výstavba nových komínů

Poskytujeme i poradenskou činnost a zhotovení cenové nabídky zdarma.
Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem, Vaše spokojenost je u nás na prvním místě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem, montáž a stavba lešení, lešeňové věže – spolehlivá půjčovna

Pronájem, montáž a stavba lešení, lešeňové věže – spolehlivá půjčovna

Kompletní servis zahrnující pronájem a montáž fasádního lešení, stavby lešení a lešeňové věže poskytuje spolehlivá půjčovna lešení společnost Stavby COMPLET s.r.o. Ostrava.


Vložkování a frézování komínů u rodinných a bytových domů, chat, kotelen

Vložkování a frézování komínů u rodinných a bytových domů, chat, kotelen

Vložkování a frézování komínů, úpravy komínů při změně spotřebiče, vytápění, špatném tahu v rodinných a bytových domech, kotelnách realizuje firma Stavby COMPLET s.r.o., Ostrava.
>
>