Zadavatelem microsite je firma Cukrářství Ondřejíčkovi s.r.o.Rodinné cukrářství, klasické, svatební i dětské dorty, lahodné zákusky v cukrárně Otovice

Příjemné chvíle s chutným zákuskem i hrnkem voňavé kávy prožijete v příjemné rodinné cukrárně v Otovicích. Velký výběr zákusků, dortů, cukroví a dalších výrobků.Zpříjemněte si den a vyrazte s přáteli či rodinou do malé, ale útulné cukrárny v Otovicích, kde můžete okusit nejen voňavou kávu, ale především lahodnou chuť cukrářských produktů pocházejících z rodinné firmy Cukrářství Ondřejíčkovi s.r.o. Již téměř dvacet let pro naše zákazníky vyrábíme zákusky, minizákusky a dorty pro nejrůznější společenské události. Vytvoříme Vám jak klasický, tak i svatební dort či veselý dort na dětskou narozeninovou oslavu. Rovněž Vám zajistíme stavební koláčky a vánoční cukroví dle Vašeho výběru. Navštivte naši prodejnu v Otovicích a vyberte si z našeho sortimentu to nejlepší.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Cukrářská výroba a cukrárna s dorty, zákusky, svatebním cukrovím, Otovice okres Karlovy Vary

Cukrářská výroba a cukrárna s dorty, zákusky, svatebním cukrovím, Otovice okres Karlovy Vary

Cukrářství Ondřejíčkovi s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá výrobou a prodejem dortů, zákusků a svatebních koláčků. Vždy čerstvé a chutné zákusky můžete ochutnat v naší cukrárně v Otovicích.
>
>
>