Zadavatelem microsite je firma Monitoring, s.r.o. Rozbory vody a kalů Praha 6Laboratoř Praha – rychlé rozbory pitné, teplé, odpadní vody, odpadů a sedimentů

O rozbory pitné, teplé, odpadní i vody, vody z bazénu, ale i odpadů a sedimentů se postarají laboratoře společnosti Monitoring s.r.o. z Prahy.Potřebujete rozbor pitné vody ke kolaudaci domu nebo kontrolní rozbor vody ze studny? Víte, že kvalita vody se v průběhu roku může změnit díky vnějším vlivům jako hnojení nebo tlení listí? Společnost Monitoring s.r.o. z Prahy provozuje laboratoře, kde si můžete rozbory teplé, pitné i odpadní vody nechat udělat.

Součástí poskytovaných služeb je také možnost rozborů odpadů a sedimentů převážně za účelem jejich uložení například po rekultivaci rybníků nebo po přestavbách či jiných zemních úpravách.

Zjistěte nezávadnost pitní i odpadní vody a informujte se o podmínkách rozborů v laboratořích společnosti Monitoring s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Laboratoř, rozbory vody pitné, bazénové, odpadní pro domácnosti a firmy

Laboratoř, rozbory vody pitné, bazénové, odpadní pro domácnosti a firmy

Rozbory a analýzy vody pitné, bazénové, odpadní pro domácnosti, firmy, restaurace, koupaliště provede akreditovaná laboratoř Monitoring, s.r.o. se sídlem v Praze.
>
>