Zadavatelem microsite je firma Penzion Mikulov VÍNO LÍPA MIKULOV s.r.o.Ubytování v penzionu vhodné pro rodiny s dětmi

Ideální ubytování vhodné pro rodiny s dětmi nedaleko Mikulova Vám poskytne nově zrekonstruovaný malebný pension Pastuška.Pokud se chystáte vyrazit na rodinou dovolenou do jihomoravského kraje či přímo do samotné oblasti Mikulova a hledáte ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, neváhejte a rezervujte si některý z historicky stylizovaných pokojů malebného penzionu Pastuška, který se nachází v Brodu nad Dyjí.

Náš nově zrekonstruovaný penzion Vám poskytne ubytování v tradičním moravském stylu, a to v některém z našich osmi tradičně zařízených pokojích s historickým nábytkem.

Výhody, které penzion pastuška nabízí pro rodiny s dětmi:
- možnost odpočinku v přilehlé zahradě
- volnočasové využití – výlet k pálavským jezerům, do Aquaparku Moravia,  výlet do historického centra Mikulova a Lednicko-Valtického areálu.
- ubytování pro děti do 3 et zdarma (bez možnosti přistýlky)
- možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování ve vinařské oblasti – penzion a apartmán s vinným sklepem

Ubytování ve vinařské oblasti – penzion a apartmán s vinným sklepem

Ubytování ve vinařské oblasti, stylový penzion či apartmán s vinným sklepem, degustace lahodného vína, příjemně strávený čas a nové zážitky na Vás čeká ve vinařství VÍNO LÍPA MIKULOV s.r.o.


Vyzkoušejte pohodlné ubytování v klidné části města Mikulov

Vyzkoušejte pohodlné ubytování v klidné části města Mikulov

Pokud plánujete cyklovýlet a stále nemáte vyřešeno ubytování, pak vyzkoušejte naše apartmány Lípa v Mikulově a poznejte krásu a rozmanitost Jižní Moravy.


Ubytování ve vinařství – ubytování v penzionu s vinným sklípkem

Ubytování ve vinařství – ubytování v penzionu s vinným sklípkem

Ubytování v penzionu s vinným sklípkem a degustací vína z vlastní produkce v Mikulově – to vše Vám poskytne na jednom místě vinařství VÍNO LÍPA MIKULOV s.r.o..
>
>