Microsite byla vložena dne:06.01.2019
ID microsite: 138954, počet zhlédnutí:  16
Zadavatelem microsite je firma

Město Paskov

Město Paskov, zámecký areál, součást regionu Slezská brána

Město Paskov v Moravskoslezském kraji s památkově chráněným zámeckým areálem, zrekonstruovaným zámkem s kapličkou a muzeem, součást regionu Slezská brána.

Město Paskov v Moravskoslezském kraji, zrekonstruovaný zámek s muzeem a kapličkouMěsto Paskov, okres Frýdek-Místek, muzeum v zámku s historickými exponáty a erbyMěsto Paskov, okres Frýdek-Místek, památkově chráněný zámecký areál, region Slezská brána

Zajímáte se o historické památky? Cestujete rádi po pamětihodnostech v České republice? Tak zajisté zavítejte do města Paskov, které se rozléhá v okrese Frýdek-Místek. Zde můžete shlédnout klasicistní čtyřpatrový zámek s kapličkou, předzámčí s věží, který je obklopen krásnou rozsáhlou zahradou. V roce 2017 proběhla rekonstrukce zámku a nyní můžete navštívit opravený zámek a muzeum se zajímavými expozicemi s historickými exponáty a erby. V zámeckém parku se nachází sochy a památné stromy. Areál je chráněnou lokalitou PP Paskov. Město se stalo součástí MAS a regionu Slezská brána.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Město Paskov, součást regionu Slezská brána, rekreační oblast s bohatou historií

Město Paskov, součást regionu Slezská brána, rekreační oblast s bohatou ...

Historické město Paskov, okres Frýdek-Místek, součást regionu Slezská brána, rekreační a turistická oblast, zámek, zámecká zahrada PP Paskov, kostel, uhelný důl.

Město Paskov