Podpora rozvoje a aplikací nedestruktivního zkoušení a měření materiálu pro odstranění vad

Zjistit vadu i její parametry Vám pomůže společnost Česká společnost pro nedestruktivní testování, zapsaný spolek z Brna. Změříme tloušťku materiálu, a to bez zbytečného poškození Vašeho výrobku.


Česká společnost pro nedestruktivní testování, zapsaný spolek je firma z Brna, která se specializuje na nedestruktivní zkoušení a měření materiálu za účelem odstranění těchto skrytých vad. Pomůžeme Vám s péčí o jakost a spolehlivost Vašeho výrobku, u kterého změříme tloušťku materiálu, a to bez jakéhokoli sebemenšího poškození. Našim hlavním cílem je podporovat rozvoj a aplikace nedestruktivního zkoušení, kdy sdružujeme nejen kvalifikované pracovníky v oboru, ale především je seznamujeme s novými technologiemi a trendy v tomto odvětví. K nedestruktivnímu testování využíváme nejrůznější fyzikální metody počínaje magneticko-práškovou přes paprsky rtg, ultrazvukovou metodu až po vířivé proudy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Defektoskopie 2017,  mezinárodní konference a výstava NDE for Safety

Defektoskopie 2017, mezinárodní konference a výstava NDE for Safety

Pro zájemce o nedestruktivní testování a defektoskopii materiálů je určena mezinárodní konference a výstava NDE for Safety v Chomutově.
>
>