Zadavatelem microsite je firma MADENYS s.r.o.Eshop posilovací trhačky Madmax - pro silnější úchop při přitahovacích cvicích, při zvedání závaží

Posilovací trhačky Madmax v eshopu firmy MADENYS s.r.o. - vhodné pro profesionální sportovce i návštěvníky posilovny pro silnější úchop při přitahovacích cvicích, zvedání těžkého závaží.Pro profesionální kulturisty, silové sportovce i běžné návštěvníky posilovny jsou vhodné posilovací trhačky pro silnější úchop při přitahovacích cvicích a při zvedání těžkého závaží.

Omotávkové trhačky MADMAX pořídíte v eshopu firmy MADENYS s.r.o., která je distributorem fitness doplňků v ČR. Velkoobchod je v Holešově nedaleko Zlína.

Posilovací trhačky z neklouzavé tkaniny:
- umožňují větší komfort v posilovně, pevný, neklouzavý úchop má vliv na vyšší výkon
- posílí úchop při těžkých tahových a přítahových cvicích - vhodné jsou při procvičení břišních svalů na hrazdě, pro cvičení zad, posílení zadní strany stehen, vzpřimovačů trupu či břicha
- na jedné straně jsou trhačky ukončeny očkem, na druhé straně je kvalitní zapošití bránící roztřepení
- mají neoprenové ochranné polstrování v místě, kde je největší tlak na hřbetní část ruky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Fitness opasek pro efektivní posilování paží, ramen, hrudníku - Madmax Syntetic Dip Belt

Fitness opasek pro efektivní posilování paží, ramen, hrudníku - Madmax Syntetic Dip Belt

V eshopu firmy MADENYS s.r.o. zakoupíte fitness pomůcky včetně fitness opasků. Doporučujeme Fitness opasek MADMAX Syntetic Dip Belt pro efektivní posilování paží, ramen, hrudníku.


MADMAX Slimming Belt neoprenový opasek pro spalování tuků, tvarování postavy - eshop

MADMAX Slimming Belt neoprenový opasek pro spalování tuků, tvarování postavy - eshop

V eshopu firmy MADENYS - Zlínský kraj pořídíte neoprenový opasek pro efektivní spalování tuků a tvarování postavy, Madmax Slimming and Support Belt. Pomáhá i lepšímu držení těla, uleví od bolestí zad.
>
>