Microsite byla vložena dne:02.01.2019
ID microsite: 138920, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

Agro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček

Servis zemědělské techniky, opravy motorů, převodovek, hydrauliky

Servis zemědělské techniky, traktorů a mechanizace, generální opravy motorů, převodovek, hydrauliky, prodej náhradních dílů realizuje Zdeněk Zahradníček, Agro - Služby, Štěpánov.

Zdeněk Zahradníček, Agro - Služby, Štěpánov, servis a opravy zemědělské technikyAgro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček, opravy motorů, převodovek, hydraulikyAgro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček, prodej náhradních dílů pro mechanizaci do zemědělství

Pokud provozujete zemědělskou činnost, tak zajisté vlastníte zemědělskou techniku. Téměř každý stroj někdy potřebuje servis a opravy. Tuto službu pro Vás vykoná společnost Zdeňka Zahradníčka Agro - Služby, Štěpánov v Olomouckém kraji. Specializujeme se na provádění pravidelného a generálního servisu či oprav motorů, převodovek, hydrauliky. Realizujeme výměny dílů jako čerpadel, alternátorů, rozvaděčů, startérů, kompresorů, pístnic či zvedáků. Zajistíme náhradní díly pro traktory a mechanizaci do stájí, nakladače, řezačky, rozmetadla, fekální přívěsy či autopříslušenství jako žárovky, filtry, řetězy, autobaterie a pneumatiky.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kvalitní zemědělská technika, přívěsy zemědělských strojů, náhradní díly a prodej Olomouc

Kvalitní zemědělská technika, přívěsy zemědělských strojů, náhradní ...

Agro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček je společnost z Olomouce zabývající se prodejem zemědělské techniky a náhradních dílů. Dodáváme spolehlivé stroje od předních evropských výrobců.

Agro - Služby, Štěpánov Zdeněk Zahradníček