Ochrana střech, fasád a říms před holuby – montáž bez lešení

O ochranu střech, fasád, říms a výklenků proti nežádoucímu ptactvu a znečištění ptačím trusem se postarají holubí zábrany, které bez nutnosti lešení odborně namontuje firma Anesta s.r.o. z Prahy.Nežádoucímu posedávání ptactva a znečištění střech, fasád, říms a prostorů pod výklenky zabrání odborná instalace holubích zábran, kterou nabízí firma Anesta s.r.o. z Prahy.

Instalace holubích zábran je rychlá a není k ní potřeba lešení ani stavebních plošin. Kvalita použitého materiálu a jeho odolnost vůči UV záření garantuje dlouhou a bezúdržbovou životnost. Díky své flexibilitě se přizpůsobí i nerovným a členitým podkladům.

Netrapte se již dále odklízením ptačího trusu a ošetřováním znečištěných míst, kontaktujte firmu Anesta s.r.o., kde Vám doporučí a instalují vhodný typ holubích zábran pro ochranu fasád.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rekonstrukce střech a fasád Praha od profesionálů na klíč

Rekonstrukce střech a fasád Praha od profesionálů na klíč

Plánujete rekonstrukci střechy nebo fasády Vašeho domu? Obraťte se na profesionální tesaře, klempíře, pokrývače či zedníky z firmy Anesta s.r.o. z Prahy a můžete si být jisti kvalitně odvedenou prací.
>
>