Microsite byla vložena dne:30.12.2018
ID microsite: 138903, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

EN - ART CZ s.r.o.

Montážní dílna, kontrola, třídění, štítkování a etiketování dílů

Montážní dílna, kompletace sestav pro průmysl, vizuální kontrola komponentů pomocí měřidel, třídění, štítkování a etiketování dílů realizuje společnost EN - ART CZ s.r.o.

EN - ART CZ s.r.o., Příbram, montážní dílna, kompletace sestav pro průmyslMontážní dílna EN - ART CZ s.r.o., Příbram, kontrola a měření dílůEN - ART CZ s.r.o., Příbram, montáž sestav, kontrola, štítkování, etiketování

Potřebujete zmontovat a zkompletovat zboží? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost EN - ART CZ s.r.o., sídlící v Příbrami, která Vám s tím pomůže. Zaměřujeme se na kompletaci sestav a kontrolu dílů. Provádíme montáž, kontrolu vizuální, měřidly či přípravky, zkoušení funkčnosti, třídění, značení, štítkování a etiketování výrobků. Naše montážní díla je bezprašná se stabilní teplotou a vlhkostí, proto můžeme zpracovávat i citlivé komponenty. Jsme schopni zrealizovat i velkoobjemovou zakázku, díky spolehlivým zaměstnancům a partnerským společnostem. Naše služby nejčastěji využívají společnosti z odvětví průmyslu a obchodu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Montáž dílů pro automobilový průmysl, kontrola, třídění a značení výrobků

Montáž dílů pro automobilový průmysl, kontrola, třídění a značení ...

Montáž dílů a komponentů pro automobilový průmysl a další výrobní odvětví, kontrolu, třídění a značení výrobků realizuje společnost EN - ART CZ s.r.o., Příbram.

EN - ART CZ s.r.o.