Microsite byla vložena dne:30.12.2018
ID microsite: 138902, počet zhlédnutí:  8
Zadavatelem microsite je firma

TOP ALULIT s.r.o.

Slévárna, výroba tenkostěnných a tlakotěsných odlitků pro průmysl

Slévárna hliníku, gravitační a nízkotlaké lití, výroba tenkostěnných a tlakotěsných odlitků pro automobilový, elektrotechnický a strojírenský průmysl realizuje společnost TOP ALULIT s.r.o.

TOP ALULIT s.r.o., Benešov, slévárna hliníku, gravitační a nízkotlaké lití,TOP ALULIT s.r.o., Benešov, tenkostěnných a tlakotěsných odlitků pro průmyslTOP ALULIT s.r.o., Benešov, výroba hliníkových odlitků na zakázku, simulace, opracování

Potřebujete na zakázku vyrobit kvalitní odlitky z hliníku? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost TOP ALULIT s.r.o., sídlící v Benešově. Jsme slévárna hliníku, která se specializuje na výrobu tenkostěnných a tlakotěsných odlitků, konstrukcí, nářadí, pískových jader. Zajišťujeme i mechanické opracování, povrchové úpravy a montáž. Produkty špičkové kvality realizujeme dvěma technologiemi a to gravitačním litím a nízkotlakým litím. Naše výrobky nachází uplatnění v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském a potravinářském průmyslu. Za pomoci počítačových simulací, software a technologií jsme profesionálové v tomto oboru.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Slévárna hliníkových slitin, výroba odlitků pro průmysl, tavírna

Slévárna hliníkových slitin, výroba odlitků pro průmysl, tavírna

Odlitky pro průmysl z hliníkových slitin, vývoj, konstrukci a výrobu pomocí gravitační a nízkotlakové technologie zajišťuje slévárna a tavírna TOP ALULIT s.r.o.

TOP ALULIT s.r.o.