Junková Jana MUDr. - ambulantní pediatrie

Praktická lékařka pro děti České BudějoviceZadavatelem microsite je firma Junková Jana MUDr. - ambulantní pediatriePraktická lékařka pro děti České Budějovice

Novorozence i dorost po věkovou hranici 19 let ošetří ve své ambulantní pediatrické ordinaci praktická lékařka pro děti MUDr. Jana Junková z Českých Budějovicích.Máte děti nebo čekáte přírůstek do rodiny? Pokud Jste z českých Budějovic, pak jistě využijete služby praktické lékařky MUDr. Jany Junkové.

V pediatrické ordinaci pro děti v ordinačních hodinách oddělených k ošetření nemocných dětí a k preventivním vyšetřením zdravých dětí nabízí aplikaci očkovacích látek, CRP vyšetření, odběry krve i moči s odesláním do laboratoře, vystavení potvrzení do školek, škol v přírodě a pro sport nebo poradnu pro kojence a batolata.

Praktická lékařka MUDr. Jana Junková přistupuje ke každému pacientovi individuálně a vlídně, rodičům vždy vše vysvětlí a poradí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Praktická lékařka pro dorost České Budějovice

Praktická lékařka pro dorost České Budějovice

Vyšetření při nemoci, očkování, odběry krve i vystavení potvrzení pro sport nabízí ordinace praktické lékařky pro dorost do dovršení věku 19 let, MUDr. Jana Junková z Českých Budějovicích.


Pediatrie České Budějovice

Pediatrie České Budějovice

Služby dětské pediatrie v Českých Budějovicích nabízí rodičům novorozenců, batolat, předškoláků a dospívajících dětí Junková Jana MUDr. - ambulantní pediatrie.


Ambulantní pediatrie, dětská a dorostová lékařka, České Budějovice

Ambulantní pediatrie, dětská a dorostová lékařka, České Budějovice

Zkušená praktická lékařka MUDr. Jana Junková ošetřuje děti a dorost od narození až po dosažení 19-ti let v ambulantní pediatrii v Českých Budějovicích.


Ambulantní pediatrie České Budějovice

Ambulantní pediatrie České Budějovice

Ordinace ambulantní pediatrie praktické lékařky MUDr. Jany Junkové v Českých Budějovicích se postará o preventivní vyšetření zdravých dětí a dorostu stejně jako o péči o nemocné pacienty.


Praktická lékařka pro děti a dorost České Budějovice

Praktická lékařka pro děti a dorost České Budějovice

Junková Jana MUDr., praktická lékařka pro děti a dorost z Českých Budějovic, nabízí služby ambulantní pediatrie jako jsou očkování nebo preventivní vyšetření zdravých i ošetření nemocných pacientů.
>
>