Zadavatelem microsite je firma ZKZ stavební s.r.o.Odvětrávané fasády - bezkontaktní zateplení fasád

Společnost ZKZ stavební s.r.o. Zlín realizuje odvětrávané fasády. Jde o bezkontaktní zateplení fasád, systém je velice vyriabilní. Působíme po celé ČR, nejen v regionu Zlínský kraj.Odvětrávané fasády jsou prověřeným řešením, jsou nejen účelově zajímavé, ale také vypadají luxusně. Jde o bezkontaktní zateplení fasád, řešení je vhodné pro všechny typy staveb. Zkušenosti s realizací odvětrávaných fasád má společnost ZKZ stavební s.r.o..

Montáže zavěšených fasád provádíme po celé ČR, nejen v lokalitě Zlínský kraj. Oceníte variabilitu systému zateplení, díky tomu každý objekt má jedinečný vzhled. Navíc jde o bezúdržbový druh fasád.

Vhodný obkladový materiál zajišťuje delší životnost fasády, protože účinně chrání nosnou konstrukci budovy před klimatickými vlivy.

Obkladové materiály:
- Al a FeZn kazety a lamely
- sendvičové desky BOND
- cementovláknité desky
- dřevěné a keramické obklady...

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zavěšené, provětrané, provětrávané fasády - bezúdržbový druh fasád

Zavěšené, provětrané, provětrávané fasády - bezúdržbový druh fasád

Společnost ZKZ stavební s.r.o. Zlín se zaměřuje na zavěšené, provětrávané fasády. Realizace provádí po celé ČR. Jde o bezúdržbový druh fasád a současně i designově zajímavý.


Výroba, montáž ocelových konstrukcí včetně opláštění - OK pro montované ...

Výroba, montáž ocelových konstrukcí včetně opláštění - OK pro montované ...

Společnost ZKZ stavební s.r.o. Zlín poskytuje kompletní řešení v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí. Realizuje OK pro montované haly včetně střešního a obvodového pláště.