Zadavatelem microsite je firma Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103Sportovní gymnázium Kladno – všeobecné vzdělání sportovně nadaných studentů

Máte doma sportovně nadané dítě a vybíráte střední školu? Sportovní gymnázium Kladno, Plzeňská 3103, poskytuje všeobecné vzdělání se zaměřením na rozvoj sportovního talentu studentů.Vybíráte pro své dítě střední školu všeobecného zaměření, která navíc podporuje rozvoj sportovních talentů? Sportovní gymnázium Kladno, Plzeňská 3103 nabízí studium ve čtyřletém nebo osmiletém vzděláváním v oboru všeobecného studia s rozšířenou výukou tělesné výchovy či se zaměřením na sportovní přípravu.

Škola je moderně vybavena pro výuku všeobecných předmětů a celoročně připravuje sportovní akce a kurzy zaměřené na hokej, judo, volejbal, plavání, atletiku - sprint, skoky, překážky, skoky či víceboj pod vedením zkušených trenérů.

Více informací o podmínkách přijímacích zkoušek a programu studia získáte na stránkách Sportovního gymnázia Kladno, Plzeňská 3103 nebo návštěvou na dnech otevřených dveří.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sportovní gymnázium, střední škola se sportovním zaměřením, Kladno

Sportovní gymnázium, střední škola se sportovním zaměřením, Kladno

Sportovní gymnázium, všeobecná střední škola se sportovním zaměřením a rozšířenou výukou TV, hokej, atletika, plavání, čtyřleté a osmileté studium, Kladno, Plzeňská 3103.
>
>