Microsite byla vložena dne:16.12.2018
ID microsite: 138839, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o.

Stylová restaurace v centru Českých Budějovic, večírky, oslavy

Stylová Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o. v centru Českých Budějovic je ideální místo k uspořádání firemních večírků, svateb, rodinných oslav či přátelského posezení.

Stylová Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o. v centru Českých BudějovicRestaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o., České Budějovice, večírky, oslavyRestaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o., snídaně, svačiny, obědová polední menu, večeře

Rádi si pochutnáte na dobrém jídle? Působíte nebo máte cestu do jižních Čech? Tak zajisté zavítejte do naší Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o. v centru Českých Budějovic. Stylová restaurace Vás zaujme krásným prostředím, příjemnou obsluhou a chutnou a kvalitní kuchyní. Nabízíme snídaně, svačiny, obědová polední menu, večeře a výběr steaků, salátů, ryb, specialit, těstovin i dezertů. U nás můžete uspořádat i větší akce jako rodinný oslavy, firemní večírky, školení, svatby či jiné významné události. K restauraci náleží prostorný dvůr s posezením a uzavřený salónek. Celá restaurace je nekuřácká. Přijďte k nám prožít nezapomenutelný gurmánský zážitek.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Restaurace se salónkem a venkovním posezením v centru jihočeského města České Budějovice

Restaurace se salónkem a venkovním posezením v centru jihočeského města ...

Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o. je stylovou restaurací nacházející se přímo v centru Českých Budějovic. Restaurace s dobrým jídlem, vínem a pivem, ideální místo pro rodinné a firemní oslavy.

Restaurace Karla IV. Vivo Gurmet s.r.o.