Zadavatelem microsite je firma GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o.Profesionální a farmářská zahradní i komunální technika, e-shop

Zahradní a komunální technika pro profesionály i farmáře, dovoz a prodej sněžných fréz, zametacích kartáčů, sekaček, pil, rotavátorů zajišťuje GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o., Vizovice.Potřebujete kvalitní techniku na odmetání komunikací či sekání trávy? Již neztrácejte čas hledáním a obraťte se na naši společnost GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o., sídlící ve Vizovicích v okrese Zlín. Specializujeme se na dovoz a prodej zahradní i komunální techniky pro profesionály či farmáře. V našem velkoobchodě máme široký výběr sněžných fréz, sněhometů, zametacích, sněžných, motorových i ručních kartáčů. Dále pak nabízíme rotavátory, křovinořezy, vertikutátory, vyžínače, motorové pily, travní i robotické sekačky. Zajistíme i dodávku akumulátorového nářadí jako zastřihovačů, plotostřihů, fukarů a pil. Vše si můžete objednat z pohodlí domova na naše e-shopu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zatravňovací rohože, plastová ochrana trávníků, parkovací rohože pro parkování i chodníky

Zatravňovací rohože, plastová ochrana trávníků, parkovací rohože pro parkování i chodníky

Zahradnický sortiment pro maloobchod i velkoobchod zajišťuje společnost GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o. z Vizovic. Poskytujeme zahradní nářadí, hadice i nůžky.