Zakázková výroba požárních uzávěrů otvorů – protipožární dveře, okna, stěny

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Zakázková výroba požárních uzávěrů otvorů – protipožární dveře, okna, stěnyZadavatelem microsite je firma VKV-MARKET, spol. s r.o.Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Profilová řada izolovaných ocelových profilů ARTE k výrobě přesných replik památkově chráněných oken pro industriální architekturu a také pro využití i v občanské výstavbě.Představujeme vám profilovou řadu izolovaných ocelových profilů ARTE od společnosti Jansen ceněnou hlavně projektanty a architekty, kteří tvoří své projekty výplní otvorů hlavně pro industriální architekturu a také k výrobě přesných replik památkově chráněných oken v historických budovách.
Jedná se o nejštíhlejší ocelové profily s přerušeným tepelným mostem na trhu.

Základ profilů tvoří izolátor ( polyuretan se skleněnými vlákny), který je na interiérové i exteriérové straně obalen plechem. Extrémní štíhlost profilů umožňuje vyrobit přesné repliky oken v historických či sakrálních budovách. Z profilů lze zhotovit různorodé sestavy oken s fixním prosklením a s variabilním členěním, případně okna doplnit sestavami otvíravých oken s otvíráním ven i dovnitř a v provedení sklopné, výklopné a otvíravé.

Tyto výplně jsou plně odzkoušeny dle ČSN EN 14351-1 a jsou opatřena CE značkou.

Profilová řada má své využití i v občanské výstavbě, její rozsáhlá variabilita lze využít jako ocelové prosklené či kazetové dělicí stěny s kombinací jedno- nebo dvoukřídlých dveří s nad-světlíky nebo bočníky.

Výrobky lze namontovat jak do interiéru tak i do exteriéru.

Variabilita stěn i dveří :

-výplně jednoduchá skla čirá, matná, vzorovaná, bezpečnostní skla, kalená skla

-neprůhledné kazety či kombinace kazet a prosklení

-izolační dvojskla nebo trojskla

-barevné provedení dle stupnice RAL

-různorodost ve využití typů dveřního nebo okenního kování

-realizujeme výrobu, montáž a dopravu na stavbu

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Požární dveře – odborná zakázková výroba protipožárních otvorů

Požární dveře – odborná zakázková výroba protipožárních otvorů

Specialisté ze společnosti VKV MARKET spol. s r.o. zajišťují zakázkovou výrobu požárních uzávěrů, protipožárních ocelových nebo dřevěných dveří, oken a stěn vše podle jasně požadovaných norem.


Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové

Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové

Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové, vchodové, prosklené i plné, výrobu, dodávku, montáž a servis realizuje VKV-MARKET, spol. s r.o., Opava.


Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – ...

Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – ...

VKV-MARKET, spol. s.r.o. je specialistou na výrobu a instalaci industriálních oken do továrních hal, loftových bytů a dalších objektů. Okenní konstrukce s extrémně štíhlou šířkou ocelových profilů.


Charakteristiky vlastností požární odolnosti požárních uzávěrů

Charakteristiky vlastností požární odolnosti požárních uzávěrů

VKV-MARKET, spol. s.r.o. je specialistou na dodávku a montáž protipožárních ocelových dveří a stěn aby jste mohli chránit svůj domov, kancelář či velkosklad proti ohni a jeho ničivým účinkům.


Ocelová okna pro industriální architekturu - výroba replik památkově ...

Ocelová okna pro industriální architekturu - výroba replik památkově ...

VKV-MARKET, spol. s r.o. se mimo jiné věnuje výrobě památkově chráněných oken v historických budovách a díky nové řadě izolovaných ocelových profilů má technologii k přesné výrobě replik oken.