Zadavatelem microsite je firma KMB barvy, s.r.o.Vysoce kvalitní dekorativní barvy a omítky Francesco Guardi – efekt rosy, rzi, vápenný štuk

Exkluzivní dekorativní barvy a omítky Francesco Guardi s efektem rosy, rzi, betonu nebo vápenného štuku potěší milovníky originálních interiérů – na prodejnách KMB barvy s.r.o. v Havířově a Ostravě.Láká Vás představa úpravy Vašeho domova? Chtěli by jste si zdokonalit Váš interiér? Milujete estetiku, originalitu a máte smysl pro detaily, které dotváří celek? Co takhle si nově vymalovat? Zapomeňte na bílou barvu a navštivte prodejny společnosti KMB barvy s.r.o. v Havířově nebo v Ostravě a objevte novinku v podobě exkluzivních dekorativních barev a omítek Francesco Guardi, inspirované slavným benátským malířem.

Jsme výhradním distributorem vysoce kvalitních dekorativních barev a omítek značky Francesco Guardi v České republice. Barvy je možné použít pro úpravu interiérů i exteriérů.

Vyznačují se především metalickým efektem, který využijete především pro interiéry:
- barva s efektem rosy
- barva se sametovým efektem
- barva s efektem rzi
- hmota s efektem betonu
- dekorativní hmota Vápenný (benátský) štuk
- Travetin

Dejte průchod svému uměleckému já s citem pro originalitu a estetiku a přijďte si k nám vybrat barvu, která Vám zpříjemní a zútulní Váš domov.

Na naších prodejnách v Havířově a v Ostravě si barvy můžete nejen zakoupit, ale i prohlédnout a zapůjčit vzorkovnice výrobků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kvalitní ochrana dřeva – nátěry na dřevo, lazury a oleje značek Remmers, Sokrates a dalších

Kvalitní ochrana dřeva – nátěry na dřevo, lazury a oleje značek Remmers, Sokrates a dalších

Kvalitní nátěry na dřevo, lazury, oleje, vosky, krycí emaily a další přípravky značek Sokrates, Remmers a dalších naleznete na prodejně firmy KMB barvy s.r.o. v Havířově- Šumbarku.


Fasádní barvy DULUX a HET - profesionální nátěry na fasádu a omítku

Fasádní barvy DULUX a HET - profesionální nátěry na fasádu a omítku

Kvalitní nátěrové systémy pořídíte od havířovské společnosti KMB barvy s.r.o., která se zaměřuje na prodej a míchání barev pro interiéry, exteriéry, dřevo a další.