Obec Stružná, menší vesnice v blízkosti Doupovských hor a lázeňského města Karlovy Vary



Obec Stružná je malebná vesnice v Karlovarském kraji obklopena lesy a loukami, které jsou ideálním místem pro odpolední procházky, odpočinek a načerpání potřebné energie.

Každý vášnivý turista by měl alespoň jednou za život podniknout cestu do západních Čech a navštívit obec Stružnou, jež leží nedaleko Doupovských hor, které jsou to pravé místo pro pěší turistiku. V okolí této malé vesnice se nachází řada kopců a hor, kde si můžete plně vychutnávat výhled do krajiny a obdivovat tak nejen unikátní a zachovalou přírodu, ale také řadu okolních pamětihodností. Vydat se můžete do Andělské hory a prozkoumat místní hradní zříceninu, která je už po staletí opředena zajímavou pověstí o nestálém a zrádném srdci. Obec Stružná se nachází jen pár minut od proslulého lázeňského města Karlovy Vary, jež je známé nejen svými lázněmi a kolonádou, ale také významnými osobnostmi, které se zde pravidelně jezdily léčit.



Zadavatelem microsite je firma 

Obec Stružná







Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Obec Lovečkovice – kulturní a společenské akce

Obec Lovečkovice

Obec Lovečkovice – kulturní a společenské akce

Bohatým společenským životem žije díky mnoha kulturním akcím Obec Lovečkovice na Litoměřicku, která pořádá plesy, divadla, besedy a akce pro děti.


Turistické cíle v okolí obce Podbrdy

Obec Podbrdy

Turistické cíle v okolí obce Podbrdy

Vesnička Podbrdy láká turisty svým bohatým kulturním programem pro místní obyvatele i návštěvníky, ale také svou unikátní polohou nedaleko Brdské vrchoviny a zajímavými turistickými cíli v okolí.


Obecní úřad obce Hospozín a Hospozínek - informace

Obec Hospozín

Obecní úřad obce Hospozín a Hospozínek - informace

Veškeré aktuální informace o dění v obci Hospozín a Hospozínek v okrese Kladno ve Středočeském kraji se občané dozvídají prostřednictvím Obecního úřadu a webových stránek.


Obec Sukorady v okrese Mladá Boleslav se sochou sv. Václava

Obec Sukorady

Obec Sukorady v okrese Mladá Boleslav se sochou sv. Václava

Obec Sukorady a Martinovice se rozléhají v okrese Mladá Boleslav. Jsou zde přírodní a historické zajímavosti jako památná socha sv. Václava, kovárna, pomník.


Obec Sudoměřice u Tábora, vstupní brána do jihočeského kraje

Obec Sudoměřice u Tábora

Obec Sudoměřice u Tábora, vstupní brána do jihočeského kraje

Obec Sudoměřice u Tábora se nachází podél dálnice D3 jako vstupní brána do jihočeského kraje. Malebná krajina lesů a rybníků, cyklotrasy, přírodní a historické zajímavosti.