Microsite byla vložena dne:03.12.2018
ID microsite: 138744, počet zhlédnutí:  48
Zadavatelem microsite je firma

AGRO Jesenice u Prahy a.s.

Rostlinná a živočišná výroba, chov skotu a prasat, produkce mléka

Rostlinná a živočišná výroba, produkce kvalitních českých potravin, chov skotu a prasat, produkce mléka, pěstování obilovin, máku a hrachu zajišťuje AGRO Jesenice u Prahy a.s.

AGRO Jesenice u Prahy a.s., chov skotu, krav a dojnic, produkce mlékaAGRO Jesenice u Prahy a.s., živočišná výroba, chov prasat, selatAGRO Jesenice u Prahy a.s., rostlinná výroba, pšstování obilovin, máku, hrachu a řepky

Máte rádi kvalitní české potraviny jako je maso či mléko? Na tuto produkci se zaměřuje naše společnost AGRO Jesenice u Prahy a.s., sídlící v obci Zlatníky – Hodkovice. Naše zemědělské družstvo se specializujeme na rostlinnou a živočišnou výrobu. Živočišná divize je zaměřena na chov prasat, prasnic, selat a skotu. Chováme více jak tisíc krav, dojnic a s tím je spojená i produkce mléka, kterou máme 13, 5 mil. litrů za rok. Pro zajištění krmiva pro dobytek, vykonáváme rostlinnou výrobu, při které ohospodařujeme 5, 5 tis. hektarů zemědělské půdy. Dále pěstujeme obiloviny, potravinářskou pšenici, sladovnický ječmen, mák, řepku, hrách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Mrazírna, mražená zelenina a ovoce – výroba, velkoobchod, Vestec u Prahy

Mrazírna, mražená zelenina a ovoce – výroba, velkoobchod, Vestec u Prahy

Mraženou zeleninu i ovoce, mražené zeleninové a ovocné směsi a mražené houby vyrábí a velkoobchodně prodává společnost AGRO Jesenice u Prahy a.s. Naše mrazírny najdete v obci Vestec u Prahy.

AGRO Jesenice u Prahy a.s.