Zadavatelem microsite je firma FANTAZIA Lenka GašparováVánoční dekorace, vazby, doplňky, výzdoba do bytu na mnoho způsobů

Přijďte si vybrat do prodejny Fantazia Uherské Hradiště vánoční dekorace a doplňky. Máme vánoční vazby a aranžmá s vánoční tématikou vlastní výroby i výzdobu do bytu od jiných dodavatelů.Kouzelnou předvánoční atmosféru navodí i vánoční dekorace a doplňky. Přijťe si vybrat vánoční vazby a aranžmá s vánoční tématikou na prodejnu Fantazia Uherské Hradiště a budete si moci užívat předvánoční čas v klidu s rodinou.

Vyberte si u nás:
- vánoční dekorace, výzdoba - na stůl, na dveře, okna
- adventní věnce
- svícny, svíčky
- ozdoby na stromeček
- vánoční růže
- a další doplňky s tématikou vánoc.

Mnohé vazby jsou vlastní výroby, máme však velký výběr zboží s vánoční tématikou od jiných dodavatelů, díky tomu si můžete vytvořit adventní dekoraci na mnoho způsobů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Květinové vazby, bytové doplňky, dekorace, keramika, dárkové zboží - prodej

Květinové vazby, bytové doplňky, dekorace, keramika, dárkové zboží - prodej

Na prodejně Fantazia Uherské Hradiště si vyberete nejen květiny, ale i bytové doplňky, dekorace, keramiku i jiné dárkové zboží. Květinové vazby děláme z živých i umělých květin.


Dušičkové vazby, dekorace na hrob - Smuteční floristika

Dušičkové vazby, dekorace na hrob - Smuteční floristika

Květinářství FANTAZIA Uherské Hradiště připraví dekorace na hrob a dušičové vazby ke dni Všech svatých. Máme zkušenosti v oboru smuteční floristika, s citem tvoříme výzdobu pietních míst.
>
>