Zadavatelem microsite je firma Kosmetický salon Zdenka SkřivánkováKosmetické ošetření pleti kosmetikou Thalac, Diochi, Mavex, Genosys, ayurvedská Mikromasáž OFF

Dopřejte si kosmetické ošetření pleti v Salonu Zdenka Skřivánková Zlín. Pracuji s kosmetikou Thalac, Diochi, Mavex, Genosys. Novinkou v salonu je ayurvedská Mikromasáž OFF. Dárkové poukazy v prodeji!Blahodárný vliv na pleť má pravidelná péče a kvalitní kosmetické přípravky. V Kosmetickém salonu Zdenka Skřivánková ve Zlíně provádím kosmetické ošetření pleti, pracuji s francouzskou kosmetikou Thalac, českou bio kosmetikou Diochi, švýcarskou kosmetikou Mavex, přípravky korejské firmy Genosys. Novinkou v salonu je ayurvedská mikromasáž OFF.

Z mého salonu klientky odchází odpočaté, usměvavé a spokojené.
Dárkové poukazy v prodeji!

Francouzská kosmetika THALAC.
Provádím ošetření obličeje, krku a dekoltu ruční technikou, docílím tak vypnutí pokožky a navodím tak pocit vysoké hydratace, pohody a uvolnění. Kosmetika THALAC je to nejlepší z moře - obsahuje aktivní mořské přísady a osvěžující krémové a jemně parfémované textury s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, která je obsažena také v ostatních mých přípravcích.
Možné je zakoupení této kosmetiky i pro domácí použití, za velmi příznivé ceny.

Švýcarská kosmetika MAVEX.
Detoxikační ošetření pleti na bázi rostlinného bioaktivního uhlí - vhodné pro problematickou pleť s akné, citlivá pokožka, atopický ekzém, lupenka.

Bio kosmetika DIOCHI.
Provádím liftingové ošetření kosmetikou DIOCHI. Používám Diolift liftingový hydrogel s lilií a Aloe vera, vhodný pro velmi citlivou a unavenou pleť se sklonem k vráskám. Produkty DIOCHI pomáhají tělo detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Také tyto přípravky můžete zakoupit u mě v saloně.

Přípravky GENOSYS.
Provádím přístrojový microneedling s použitím speciálního přístroje a přípravků korejské firmy GENOSYS. Cílem je odstranění drobných vrásek, oživení a omlazení pokožky, podpora tvorby vlastního kolagenu a elastinu.

Ayurvedská mikromasáž OFF.
Výsledkem je:
- těleská a duševní relaxace
- aktivace lymfatického systému a marma bodů
- doplnění energie čaker
- navození duševního uvolnění
- navození rovnovážného stavu
- zapojení mysli do vědomí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Permanentní make-up na obočí, oční linky, rty

Permanentní make-up na obočí, oční linky, rty

Kosmetický salon Zdenka ve Zlíně provádí pomocí mikrojehliček jemně, bezbolestně permanentní make-up, aplikace v obočí metodou vláskování a stínování, dále oční linky a rty.


Plasma Covering, Mikrojehličkování - rejuvenace pokožky, oživení, omlazení, výživa kyselinou hyaluronovou

Plasma Covering, Mikrojehličkování - rejuvenace pokožky, oživení, omlazení, výživa kyselinou hyaluronovou

Kosmetické studio Zdenka Skřivánková Zlín je certifikovaný salon pro ošetření pleti metodou Plasma Covering i Mikrojehličkování. Vhodné pro všechny typy pleti.
>
>