Zadavatelem microsite je firma JURIS J.T. Plzeň, s.r.o.Detekce plynu Plzeň

Máte doma plynový sporák? Topíte plynem? Neriskujte život a oslovte společnost JURIS J.T. Plzeň, s.r.o., která se zabývá prodejem a instalací přístrojů sloužících k včasné detekci úniku plynu.Rizika otravy plynem se nevyhýbají nikomu, kdo ve své domácnosti topí plynem, vaří na plynovém sporáku nebo topí dřevem či uhlím. Téměř žádný z uživatelů si tato rizika neuvědomuje, jedná se přitom o veliké nebezpečí, neboť oxid uhelnatý je bezbarvý plyn, který není aromatický a tedy si ani nevšimnete, že uniká a ohrožuje Vaše zdraví a životy.

Myslete na své životy a životy svých blízkých a nechte si včas instalovat zařízení k detekci plynu od společnosti JURIS J.T. Plzeň, s.r.o. Tyto spolehlivé přístroje prodáváme a montujeme nejen do starších domů, ale také do novostaveb. Kontaktujte nás ještě dnes.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Monitorování a detekce plynů, hlásiče úniku plynu

Monitorování a detekce plynů, hlásiče úniku plynu

Plynové detektory, hlásiče úniku plynu a další spolehlivé a úsporné systémy pro včasné zajištění nebezpečné koncentrace plynu prodává a montuje společnost JURIS J.T. Plzeň, s.r.o.


Zařízení a přístroje pro včasnou detekci výbušných a nebezpečných plynů

Zařízení a přístroje pro včasnou detekci výbušných a nebezpečných plynů

Detektory, hlásiče, zařízení a přístroje pro včasnou detekci nebezpečných, jedovatých či výbušných plynů prodává a instaluje společnost JURIS J.T. Plzeň, s.r.o.
>
>