Rekonstrukce bytu i nebytových prostor na míru – od návrhu po realizaci

Máte před sebou plánovanou rekonstrukci bytu, kanceláře nebo nebytového prostoru? Oslovte společnost Scorra spol. s r.o. z Prahy, kde se postarají o vše od návrhu po samotnou realizaci.Plánujete částečnou nebo kompletní rekonstrukci bytu, bytového jádra, kancelářských nebo nebytových prostor? Přenechte veškeré starosti odborníkům ze společnosti Scorra spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Rekonstrukce bytů i nebytových prostor provedeme na míru podle Vašeho přání od samotného návrhu po realizaci. Garantujeme dodržení nasmlouvaných termínů i cen a řemeslně perfektně odvedenou práci. Využít můžete také služeb našeho bytového architekta a sítě námi ověřených a dodavatelských firem.

Stavební práce i služby architekta k zařízení bytu nebo kanceláře či nebytového prostoru žádejte u společnosti Scorra spol. s r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pražská stavební společnost, jež provádí stavební práce, rekonstrukce bytů, domů a koupelen

Pražská stavební společnost, jež provádí stavební práce, rekonstrukce bytů, domů a koupelen

Jsme úspěšná stavební firma z Prahy poskytující komplexní stavební práce, rekonstrukce bytů, domů či koupelen na klíč. Firma Scorra se vyznačuje kvalitou, nejkratšími termíny a přijatelnými cenami.
>
>
>