Zadavatelem microsite je firma Fidoz Alfa, s.r.o.Krytování nadzemních i zapuštěných bazénů usnadní jejich údržbu

O ochranu Vašeho nadzemního i zapuštěného bazénu po celý rok se postará krytování, které pro kulaté nebo obdélníkové bazény vyrábí společnost FIDOZ ALFA s.r.o., Nýřany.Usnadněte si práci s údržbou Vašeho bazénu s krytem od společnosti FIDOZ ALFA s.r.o., Nýřany. Krytování bazénu přináší mnoho výhod po celý rok. Pomáhá celoročně předcházet nechtěnému znečištění, zjednodušuje čištění a šetří Váš čas. Mimo sezonu pak vyřeší jinak náročné zazimování.

Pozinkovaná konstrukce a autoplachta či makrolon spolehlivě ochrání bazény nadzemní i zapuštěné. Vybírat můžete podle Vaší preference otočné nebo posuvné provedení.

Kryty na bazény kulatých i obdélníkových tvarů s garancí snadné a rychlé montáže žádejte u společnosti FIDOZ ALFA s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Myslivecké sklopné posedy s připojením za auto Plzeň - posedy jsou zateplené

Myslivecké sklopné posedy s připojením za auto Plzeň - posedy jsou zateplené

Myslivecké sklopné posedy v Plzni vyrábí společnost Fidoz Alfa, s.r.o. Snadno je připojíte za osobní automobil. Cena základního posedu se pohybuje od 20.000,-.


Kryt na bazén nadzemní i zapuštěný – Plzeň

Kryt na bazén nadzemní i zapuštěný – Plzeň

Na co je dobrý kryt na bazén? Letní sezona se pomalu blíží a s ní i období koupání. Koupaliště vás ale zrovna nelákají a uvažujete o tom, že byste si pořídili raději bazén domů? A co takhle rovnou krytý, aby voda lépe udržovala teplotu a ...


Kotec pro psa – bezpečí a pohodlí pro vašeho mazlíčka - Plzeň

Kotec pro psa – bezpečí a pohodlí pro vašeho mazlíčka - Plzeň

Pohodlí a místo pro odpočinek potřebují nejen lidé, ale i naši čtyřnozí psí mazlíčci. O to aby byl váš pes vždy v bezpečí a měl místo jenom pro sebe se proto staráme ve společnosti Fidoz Alfa Plzeň. Jak? Vyrábíme kotce pro psy přesně na ...
>
>