Zadavatelem microsite je firma ANTON A SYN s.r.o.Rodinná stavební firma, zateplování, revitalizace a rekonstrukce fasád rodinných domů

Kompletní rekonstrukce fasád pro rodinné, bytové i panelové domy Vám zajistí společnost ANTON A SYN s.r.o. z obce Svobody nad Úpou. Precizní obklady, dlažba i jiné zednické práce.Kvalitně a rychle provedené zednické práce na Vaší koupelně či balkonu Vám zajistí rodinná firma ANTON A SYN s.r.o. z obce Svoboda nad Úpou v okresu Trutnov.

Pro naše zákazníky realizujeme kompletní zateplování a rekonstrukce fasád, a to u všech rodinných, bytových i panelových domů. Poskytujeme koupelny na klíč, u kterých Vám položíme dlažbu a obložíme zdi přírodním kamenem i dřevem. Rovněž zařídíme pokládku zámkové dlažby u Vaší podlahy a provedeme jiné úpravy přístupových ploch. Součástí našich činností jsou taktéž celkové rekonstrukce balkónů a lodžií, dále sádrokartonářské a jiné stavební práce. V oblasti stavebnictví se pohybujeme již řadu let, proto Vám můžeme poskytnout precizní a spolehlivé služby, které provádíme po celé České republice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY