Microsite byla vložena dne:20.11.2018
ID microsite: 137639, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

MERINIS, s.r.o. - kurzy, školení

Jazykové kurzy skupinové, individuální i oborově specializované

Jazykové kurzy angličtiny, ruštiny, němčiny a francouzštiny pro skupiny či jednotlivce, oborově specializované kurzy pro manažery a právníky realizuje vzdělávací agentura MERINIS, s.r.o.

Vzdělávací agentura MERINIS, s.r.o., výuka angličtiny, ruštiny, němčiny a francouzštinyMERINIS, s.r.o., Praha, skupinová a individuální výuka cizích jazykůMERINIS, s.r.o., Praha 2, vzdělavací kurzy světových jazyků pro studenty, manažery, právníky, děti

Pro lepší uplatnění na trhu práce je v dnešní době již téměř nutností dorozumět se alespoň jedním světovým jazykem. Chcete se naučit či zdokonalit se v cizím jazyce? Tak neváhejte a přihlaste se do našich vzdělávacích kurzů společnosti MERINIS, s.r.o., sídlící v Praze 2 - Nové Město. Naše vzdělávací agentura se zaměřuje na výuku angličtiny, ruštiny, němčiny a francouzštiny. Organizujeme skupinové lekce, ale i intenzivní individuální výuku pro manažery, pracovníky, studenty či děti od 3 let. Připravujeme klienty na jazykové zkoušky Camnridge či oborově specializované zkoušky právnické a finanční angličtiny. Spokojení zákazníci a kvalitně odvedená práce je naší prioritou. Naše mnohaleté zkušenosti jsou toho důkazem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY