Microsite byla vložena dne:20.11.2018
ID microsite: 137637, počet zhlédnutí:  75
Zadavatelem microsite je firma

Domov Kunšov s.r.o.

Sociální služby pro dospělé s Alzheimerovou chorobou a stařeckou demencí

Ubytování se sociálními službami pro dospělé a seniory s Alzheimerovou chorobou, stařeckou demencí a duševními nemocemi zajišťuje Domov Kunšov s.r.o., okres Strakonice.

Domov Kunšov s.r.o., okres Strakonice, ubytování se sociálními službami pro dospělé a senioryDomov Kunšov s.r.o., okres Strakonice, sociální služby pro duševně nemocné dospělé a senioryDomov Kunšov s.r.o., okres Strakonice, ubytování a sociální služby pro lidi s Alzheimerovou chorobou

Máte ve své rodině nebo okolí člověka s Alzheimerovou chorobou či demencí, který již potřebuje neustálou péči a Vy jim jí nemůžete nabídnout? Tak jej ubytujte v našem Domově Kunšov s.r.o., který se nachází v klidném prostředí a půvabné přírodě, v okrese Strakonice. V našem Domově se zvláštním režimem poskytujeme ubytování se sociálními službami pro dospělé a seniory, kteří jsou chronicky duševně nemocní, mají Alzheimerovu, stařeckou či jinou demenci. Klienti jsou ubytování ve dvou až čtyřlůžkových vybavených pokojích se sociálním zařízením. V areálu je jídelna, terapeutická místnost a krásné venkovní prostory. Nechte své blízké prožít život mezi stejně nemocnými lidmi v přirozeném prostředí bez sociální izolace.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY