Zadavatelem microsite je firma PLYSPO Jan ChudobaOpravy a servis plynových kondenzačních kotlů – rychle, kvalitně a za rozumnou cenu

PLYSPO Jan Chudoba z Třebíče, to je rychlý servis a opravy plynových kondenzačních kotlů za rozumnou cenu. Zajistěte si bezpečný chod Vašeho plynového kondenzačního kotle ještě dnes.Potřebujete opravit Váš plynový kondenzační kotel? Jste z okolí Třebíče? Obraťte se na společnost PLYSPO Jana Chudoby z Třebíče, která má v tomto oboru více jak 50leté zkušenosti.

Zajistíme záruční a pozáruční opravy plynových kotlů JUNKERS, PROTHERM, THERMONA. Provedeme zevrubnou diagnostiku, posouzení bezpečnosti a následné odstranění zjištěných příčin poruchy. Zaměřujeme se také na pravidelné roční prohlídky kotlů.

Opravy a servis zajišťují naši speciálně školení technici.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Topenářské a plynařské práce – servis, montáž, pravidelná údržba

Topenářské a plynařské práce – servis, montáž, pravidelná údržba

Dlouhodobé zkušenosti s plynařskými a topenářskými pracemi má společnost PLYSPO, která se o své klienty stará nejenom v Třebíči, ale také jeho širokém okolí.


Plynoinstalace, instalace plynovodního potrubí či montáž plynových spotřebičů

Plynoinstalace, instalace plynovodního potrubí či montáž plynových spotřebičů

Plynoinstalaci v Třebíči a okolí Vám zajistí vyškolený personál z firmy PLYSPO. Firma se zabývá montáží ústředního vytápění, plynofikaci, výměnou starých plynových spotřebičů za nové nebo opravami.
>
>
>